Zapytanie
664... telefon

Kwiecień Plecień Studio

Trakt świętego Wojciecha 29, Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Sopot, Kwidzyn, Bytów, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Władysławowo, Stegna, Hel

664... telefon
Wyświetleń: 726


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2900 zł

Film i Fotografia -

Hej, jesteśmy zespołem ludzi którzy wspólnymi siłami tworzą Kwiecień Plecień studio. W branży ślubnej jesteśmy już ponad 10 lat.
Swoją ofertę kierujemy do Par poszukujących nietuzinkowego spojrzenia na  zdjęcia i film ślubny. Nasza praca jest pełna inspiracji nawiązujących  do kadrów ze starych zdjęć i filmów. Nie pozowanych, wymuskanych ale  takich naturalnych i prawdziwych. Otrzymacie od nas reportaż pełen  Waszych emocji, miłości łez szczęścia i uśmiechu. Plener to czysta  przyjemność bo realizowany w formie spaceru i rozmowy. Nasze ujęcia, no cóż są delikatne i myślimy że będziecie często do nich wracać.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marta 2020-04-24 09:08:08

Ocena: 5

Panowie spisali się na medal, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej ekipy. Pracowali we dwóch, a w kościele mieliśmy wrażenie, że ich nie było. Mogę oglądać ten film w kółko i za każdym razem dostrzegam nowe rzeczy. Nie mogę powstrzymać łez wzruszenia, ale chyba o to chodzi. Chłopaki dziękujemy i na pewno będziemy polecać.

Tagi: Gdańsk, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót