Zapytanie
664... telefon

Kwiecień Plecień Studio

Trakt świętego Wojciecha 29, Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Sopot, Kwidzyn, Bytów, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Władysławowo, Stegna, Hel

664... telefon
Wyświetleń: 3080


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2900 zł

Kwiecień Plecień Studio - najlepszy fotograf i kamerzysta na weseleHej, jesteśmy zespołem ludzi którzy wspólnymi siłami tworzą Kwiecień Plecień studio. W branży ślubnej jesteśmy już ponad 10 lat.
Swoją ofertę kierujemy do Par poszukujących nietuzinkowego spojrzenia na  zdjęcia i film ślubny. Nasza praca jest pełna inspiracji nawiązujących  do kadrów ze starych zdjęć i filmów. Nie pozowanych, wymuskanych ale  takich naturalnych i prawdziwych. Otrzymacie od nas reportaż pełen  Waszych emocji, miłości łez szczęścia i uśmiechu. Plener to czysta  przyjemność bo realizowany w formie spaceru i rozmowy. Nasze ujęcia, no cóż są delikatne i myślimy że będziecie często do nich wracać.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Adrian 2021-09-13 14:14:19

Ocena: 5

Sprawa ma się tak: panowie są świetni. Koniec i kropka. Świetna ekipa i świetne efekty jej pracy. Polecam!

A Aneta 2021-07-29 13:27:24

Ocena: 5

Kwiecień Plecień to grupa profesjonalistów. W trakcie wesela nie czuje się ich obecności dzięki czemu wszystkie emocje są w pełni naturalne. Ponadto film, teledysk jest wykonany z wielką precyzją. Polecamy

O Ola 2021-06-29 14:15:05

Ocena: 5

Zakręcone chłopaki, widać że sporo pracują razem bo są niesamowicie zgrani. Nasi goście po ślubie pytali nas gdzie znaleźliśmy tak fajną ekipę. Sesja zrealizowana z pomysłem i świetną muzyką. Nie możemy wyjść z zachwytu, będziemy zawsze Was polecać!!

M Marta 2020-04-24 09:08:08

Ocena: 5

Panowie spisali się na medal, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej ekipy. Pracowali we dwóch, a w kościele mieliśmy wrażenie, że ich nie było. Mogę oglądać ten film w kółko i za każdym razem dostrzegam nowe rzeczy. Nie mogę powstrzymać łez wzruszenia, ale chyba o to chodzi. Chłopaki dziękujemy i na pewno będziemy polecać.

Tagi: Gdańsk, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Gdańsk, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk

Powrót